Game of Thrones oyuncularının dudak uçuklatan serveti


Sibel Kekilli – 3 Milyon Dolar

Sibel Kekilli Shae’ye hayat veriyor. Karakter, Tyrion Lannister’la yakınlaşır ve hızlı düşündüğünü kanıtlar, ancak büyük bir ihanette bulunur. Aktrisin net serveti 3 milyon dolar civarında.

Michiel Huisman – 3 Milyon Dolar

Michiel Huisman Daario Naharis’e hayat veriyor. Daenerys’in yanında savaşan İkinci Oğullar’ın liderine hayat veren aktörün net serveti 3 milyon dolar civarında.

Liam Cunningham – 4 Milyon Dolar

Davos Seaworth’un nezaketi ve hayatta kalma becerileri onu programın favorisi yaptı. Tahmini net değeri 4 milyon dolar olan Liam Cunningham tarafından canlandırıldı.

Rose Leslie – 4 Milyon Dolar

Ygritte, Duvar’ın kuzeyine gittiğinde Jon’un aşkı haline gelir. Tahmini net serveti 4 milyon dolar olan Rose Leslie tarafından hayata geçirildi.

Iwan Rheon – 4 Milyon Dolar

Night King’i unutun. Iwan Rheon’un Ramsay Bolton’u serideki en korkutucu ve tüyler ürpertici kötü adamlardan biri. Aktörün serveti yaklaşık 4 milyon dolar.

Nathalie Emmanuel – 4 Milyon Dolar

Missandei, Daenerys tarafından serbest bırakıldıktan sonra Kraliçe’nin yanında kalır ve sevilen bir arkadaş olduğunu kanıtlar. Nathalie Emmanuel’un serveti yaklaşık 4 milyon dolar.

Jerome Flynn – 3 Milyon Dolar

Jerome Flynn, dizide Bronn’a hayat verdi. Esprili, dövüşçü, kavgacı karakteri ölümlerin düzenli olarak gerçekleştiği bir dizide gerçek bir hayatta kalan olduğunu kanıtlıyor. Aktörün serveti yaklaşık 3 milyon dolar.

Stephen Dillane – 6 Milyon Dolar

Stannis Baratheon üç erkek kardeşin ortancası. Hayattayken ağabeyi Robert’ın danışmanlarından biri olarak görev yaptı ve ardından Demir Taht için kendi hak iddiasında bulundu. Karakteri yaklaşık 6 milyon dolar değerinde olan Stephen Dillane canlandırdı.

Carice van Houten – 5 Milyon Dolar

Melisandre, Işığın Efendisi’ne hizmet ediyor ve Game of Thrones dünyasına ilk gerçek sihirlerden bazılarını tanıtıyor. Tahmini net serveti 5 milyon dolar olan Carice van Houten tarafından canlandırıldı.

John Bradley – 5 Milyon Dolar

Samwell Tarly, Jon’un Duvar’daki en yakın arkadaşı olur. Yaklaşık 5 milyon dolar serveti olan John Bradley tarafından canlandırıldı.

Gwendoline Christie – 4 Milyon Dolar

Gwendoline Christie’nin Brienne of Tarth’ı, altın kalpli ve dizideki pek çok karakterde olmayan türden bir inanca sahip inanılmaz bir dövüşçüyü canlandırdı. Aktrisin net serveti 4 milyon dolar civarında.

Isaac Hempstead-Wright – 4 Milyon Dolar

Stark ailesinin en genç üyelerinden biri olan Bran’ın gösterinin ilk bölümündeki rolü belki küçüktü. Ancak kartlar atıldığında nihai hükümdar o oldu. Net serveti yaklaşık 4 milyon dolar olan Isaac Hempstead-Wright tarafından canlandırıldı.

Oona Chaplin – 7 Milyon Dolar

Talisa, Game of Thrones’un ilk sezonlarında Robb Stark’ın ona aşık olması ve onunla evlenme yeminini bozmasının ardından küçük ama önemli bir rol oynadı. Tahmini net serveti 7 milyon dolar olan Oona Chaplin tarafından canlandırıldı.

Maisie Williams – 6 Milyon Dolar

Arya Stark, Stark ailesinin en küçük kızı ve kız kardeşi Sansa’ya hiç benzemez. Karakter, Maisie Williams tarafından canlandırıldı. Oyuncunun serveti yaklaşık 6 milyon dolar.

Rory McCann – 6 Milyon Dolar

Sandor Clegane (The Hound olarak da biliniyor) Rory McCann tarafından hayata geçirildi. Savaşçının yolculuğu onu Arya Stark’a yaklaştırır ve zalim kardeşi Gregor Clegane ile yüzleşmesine yol açar. Aktörün serveti yaklaşık 6 milyon dolar.

Jack Gleeson – 6 Milyon Dolar

Joffrey Baratheon, Jack Gleeson’un canlandırdığı acımasız, şımartılmış ve zalim bir Prens. Karakterin ani ölümü büyük bir sürprizdi. Aktörün serveti yaklaşık 6 milyon dolar.

Alfie Allen – 6 Milyon Dolar

Theon Greyjoy, dizi boyunca en ilginç hikayelerden birine sahipti.. Sonunda sevdiklerini korumak için inanılmaz bir fedakarlık yapan karakteri Alfie Allen canlandırıyor. Aktörün tahmini net serveti 6 milyon dolar.

Diana Rigg – 10 Milyon Dolar

Dikenlerin Kraliçesi Olenna Tyrell, torunu Margaery kadar oyun oyuncusudur. Keskin karakteri hayranların favorisiydi ve Diana Rigg tarafından hayata geçirildi. Oyuncunun serveti yaklaşık 10 milyon dolar.

Richard Madden – 8 Milyon Dolar

Richard Madden, Robb Stark’a hayat verdi. Ailenin en büyük oğlu, aşkın peşinde koşma seçimi trajik ve son derece şok edici ölümüne yol açmadan önce kısa süreliğine Kral oldu. Aktörün serveti yaklaşık 8 milyon dolar.

Aidan Gillen – 8 Milyon Dolar

Petyr Baelish (Serçeparmak olarak da bilinir) serideki en işbirlikçi karakterlerden biri… Stark kardeşlerin elinde hak ettiği sonla karşılaşır. Karakteri, tahmini serveti 8 milyon dolar olan Aidan Gillen canlandırdı.

Natalie Dormer – 7 Milyon Dolar

Margaery Tyrell görünüşte zararsız bir karakter, saraydaki en büyük entrikacılardan biri haline geliyor ve Cersei Lannister’ın sürekli baş belası oluyor. Karakteri, tahmini değeri 7 milyon dolar olan Natalie Dormer canlandırdı.

Jonathan Pryce – 16 Milyon Dolar

Jonathan Pryce’in Yüce Serçe rolündeki rolü tartışmasız kısa sürdü. Ancak Westeros’a büyük bir değişiklik getirdi. Aktörün serveti 16 milyon dolar civarında.

Kit Harington – 14 Milyon Dolar

Eddard Stark’ın gayrımeşru çocuğu olduğu düşünülen Jon Snow, hayatta kalan son Targaryenlerden biri olur ve Demir Taht’ta en iyi iddiayı elinde tutar. Altın gibi bir kalbi var ve inandığı şey için sürekli savaşır. Onu yaklaşık 14 milyon dolar servete sahip Kit Harington canlandırdı.

Lena Headey – 12 Milyon Dolar

Lena Headey, seride Cersei Lannister’a hayat veriyor. Pek çok kişinin nefret etmeyi sevdiği karmaşık bir karakter ve asla hafife almamayı öğrendiğimiz Kraliçe. Aktrisin serveti 12 milyon dolar civarında.

Sophie Turner – 10 Milyon Dolar

Sansa Stark diziye sadece Prenses olmayı isteyerek başlıyor. Çelikten bir omurga ve Kuzeyin Kraliçesi ile bitiyor. Karakteri, tahmini net değeri 10 milyon dolar olan Sophie Turner canlandırdı.

Charles Dance – 10 Milyon Dolar

Tywin Lannister her zaman Demir Taht’ta kendi soyunu görmek için çabalıyor. Zalim ve acımasız, Charles Dance tarafından canlandırıldı. Aktörün tahmini net serveti 10 milyon dolar.

Nikolaj Coster-Waldau – 16 Milyon Dolar

Jamie Lannister’ın onursuz bir adam olduğu düşünülüyor ama aslında hiç de öyle olmadığı ortaya çıktı. Tahmini net serveti 16 milyon dolar olan Nikolaj Coster-Waldau tarafından canlandırıldı.

Sean Bean – 20 Milyon Dolar

Ned Stark, daha ilk sezonda gerçekten şok edici bir ölümle karşılaşan Stark ailesinin reisi. Karakteri yaklaşık 20 milyon dolar servete sahip olan Sean Bean canlandırdı.

Emilia Clarke – 20 Milyon Dolar

Ejderhaların Kraliçesi ve Annesi Daenerys Targaryen, dizideki tüm karakterler arasında en heyecan verici hikayelerden birine sahip. Yaklaşık 20 milyon dolar servete sahip olan Emilia Clarke tarafından canlandırıldı.

Jason Momoa – 25 Milyon Dolar

Khal Drogo’nun dizideki kısa performansı Daenerys’in Kraliçe olmasını sağlayan şeyin bir parçası. Yaklaşık 25 milyon dolar serveti olan Jason Momoa tarafından canlandırıldı.

Peter Dinklage – 25 Milyon Dolar

Game of Thrones’tan bir şey öğrendiysek o da Tyrion Lannister’ın hayatta kalanlardan biri olduğu… Peter Dinklage, dizide sevilen karaktere hayat verdi ve tahmini net servetinin 25 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

Game of Thrones’un yaratıcısı George R.R. Martin’in serveti 120 milyon dolar, bu da onun dizinin en çok kazananlarından 95 milyon dolar daha fazla olduğu anlamına geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir